Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 103 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қаңтарда № 26537 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының бұйрығына сәйкес, Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шиелі ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкімі Н. Макулбеков
Шиелі ауданының әкімдігі
2021 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 103 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1. Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Көкшоқы мөлтек ауданы, И.Әбдікәрімов көшесі №1 үй айына жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін 93 (тоқсан үш) теңге 3 (үш) тиын мөлшерінде.

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 13 декабря 2021 года № 103. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26537
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда", акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района Н. Макулбеков
приложение к постановлению
Акимат Шиелийского района
от 13 декабря 2021 года № 103
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
1. Шиелийский район, поселок Шиели, микрорайон Кокшокы, улица И. Абдикаримова дом №1 в размере 93 (девяносто три) тенге 3 (три) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.