Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 283 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 13 шілдедегі № 155 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 шілдеде № 23535 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 283 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3160 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Мангистауской области" от 15 сентября 2016 года № 283
Постановление акимата Мангистауской области от 13 июля 2021 года № 155. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2021 года № 23535
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Мангистауской области" от 15 сентября 2016 года № 283 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3160).
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов