"Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Қызылсай" мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қорғау аймағын, табиғат пайдалану мөлшерін, шекарасын, режимін және тәртібін белгілеу туралы" 2019 жылғы 17 қаңтардағы № 5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қарашадағы № 277 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қарашада № 25420 болып тіркелді
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Қызылсай" мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қорғау аймағын, табиғат пайдалану мөлшерін, шекарасын, режимін және тәртібін белгілеу туралы" 2019 жылғы 17 қаңтардағы № 5 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3789 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Қызылсай" мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қорғау аймағының аумағында табиғат пайдалану режимі мен тәртібінде:
1-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Қазақстан Республикасының "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 84-2 бабының 2-тармағында көрсетілген жағдайларды қоспағанда, пайдалы қазбаларды барлау мен өндіруге;".
2. "Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев

"О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 17 января 2019 года № 5 "Об установлении охранной зоны, размера, границы, режима и порядка природопользования коммунального государственного учреждения "Государственный региональный природный парк "Кызылсай" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 23 ноября 2021 года № 277. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2021 года № 25420
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 17 января 2019 года № 5 "Об установлении охранной зоны, размера, границы, режима и порядка природопользования коммунального государственного учреждения "Государственный региональный природный парк "Кызылсай" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3789) следующее изменение:
в Режиме и порядке природопользования на территории охранной зоны коммунального государственного учреждения "Государственный региональный природный парк "Кызылсай" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области:
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) разведка и добыча полезных ископаемых, за исключением случаев, указанных в пункте 2 статьи 84-2 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях;".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев