Маңғыстау облыстық мәслихатының "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/63 "Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 8/84 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25707 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

Решение Мангистауского областного маслихата "О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/63 "Об определении перечня социально значимых сообщений Мангистауской области""
Решение Мангистауского областного маслихата от 3 декабря 2021 года № 8/84. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25707
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/63 "Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24346 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/63 "Об определении перечня социально значимых сообщений Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24346) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев
Приложение к решению