Жаңаөзен қаласы бойынша 2022-2024 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 8/81 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25851 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 08.12.2023 № 7/77 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1 тармағы 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12353 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласы бойынша 2022-2024 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі айқындалсын.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 08.12.2023 № 7/77 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев
2021 жылғы 3 желтоқсандағы

Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений, подлежащих субсидированию в 2022-2024 годах по городу Жанаозен
Решение Мангистауского областного маслихата от 3 декабря 2021 года № 8/81. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25851.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения маслихата Мангистауской области от 08.12.2023 № 7/77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12353) Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых автомобильных сообщений, подлежащих субсидированию в 2022-2024 годах по городу Жанаозен, согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Мангистауской области от 08.12.2023 № 7/77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев
Приложение к решению
от 3 декабря 2021 года

№ 8/81
шешіміне қосымша
Жаңаөзен қаласы бойынша 2022-2024 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 08.12.2023 № 7/77 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Маршрут нөмірі
Маршрут атауы
1
№1
Қалалық
2
№2
Теңге ауылы – Жаңаөзен қаласы
3
№3
4
№4
Қалалық
5
№5
Кендірлі ауылы – Жаңаөзен қаласы
6
№6
Қалалық
7
№9
Қызылсай ауылы – Жаңаөзен қаласы
8
№10
Қалалық
9
№11
Рахат ауылы – Жаңаөзен қаласы
10
№12

№ 8/81
Перечень социально значимых автомобильных сообщений, подлежащих субсидированию в 2022-2024 годах по городу Жанаозен
Сноска. Приложение в редакции решения маслихата Мангистауской области от 08.12.2023 № 7/77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номер маршрута
Наименование маршрута
1
№1
Городской
2
№2
село Тенге – город Жанаозен
3
№3
4
№4
Городской
5
№5
село Кендирли – город Жанаозен
6
№6
Городской
7
№9
село Кызылсай – город Жанаозен
8
№10
Городской
9
№11
село Рахат – город Жанаозен
10
№12