Маңғыстау облысы әкімдігінің "2021 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту турлы" 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 97 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 286 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 желтоқсанда № 26242 болып тіркелді
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "2021 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 97 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4510 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
Маңғыстау облысының әкімдігінің
2021 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 286 қаулысына
1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 30 сәуірдегі
№ 97 қаулысына
1-қосымша
2021 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрлері және айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
10,5 сағаттық болу режимі бар түзету топтары
10,5 сағаттық болу режимі бар туберкулез интоксикациясы бар балалар тобы
Ауыл

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 97 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2021 год"
Постановление акимата Мангистауской области от 3 декабря 2021 года № 286. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2021 года № 26242
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 97 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2021 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4510) следующие изменения:
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение 1
к постановлению
акимата Мангистауской области
от 3 декабря 2021 года
№ 286
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 30 апреля 2021 года № 97
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2021 год
Населенный пункт
Количество воспитанников
Виды дошкольных организаций образования и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовым режимом пребывания, в том числе мини-центры
Коррекционные группы с 10,5 часовым режимом пребывания
Группы детей с туберкулезной интоксикацией с 10,5 часовым режимом пребывания
Село