Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/427 "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 2/13 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 4498 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 2/16 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/462 "2021 - 2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4476 болып тіркелген) сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/427 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4414 болып тіркелген, 2021 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 461 942 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 525 044 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 112 112,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 481 693,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 343 092 мың теңге;
2) шығындар – 37 748 292,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 455 772 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 456 757 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 985 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 742 122,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 742 122,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 456 757 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 111 968 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 397 333,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 38/427 "О бюджете города Актау на 2021 - 2023 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 14 апреля 2021 года № 2/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 апреля 2021 года № 4498
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 31 марта 2021 года № 2/16 "О внесении изменений и дополения в решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/462 "Об областном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4476), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 38/427 "О бюджете города Актау на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4414, опубликовано 8 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 461 942 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 525 044 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 112 112,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 481 693,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 343 092 тысяч тенге;
2) затраты – 37 748 292,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 455 772 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 456 757 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 985 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 742 122,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 742 122,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 456 757 тысяч тенге;
погашение займов – 111 968 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 397 333,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Боранбаев).

приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Боранбаев).

137 891,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
137 891,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
36 486,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 486,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 921 383,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 901 383,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 064,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
337 759,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
605 036,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
59 976,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
613 264,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
23 628,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
232 299,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
834 159,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51 198,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 000,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
20 000,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
8 313 526,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 961 333,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
211 382,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 588 591,1
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 160 350,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 010,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
60 744,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 744,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі

137 891,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
137 891,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
36 486,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
36 486,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 921 383,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 901 383,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 064,0
002
Программа занятости
337 759,0
005
Государственная адресная социальная помощь
605 036,0
006
Оказание жилищной помощи
59 976,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
613 264,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
23 628,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
232 299,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
834 159,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51 198,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 000,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
20 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 313 526,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 961 333,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
211 382,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 588 591,1
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 160 350,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 010,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
60 744,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
60 744,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)