Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 каңтардағы № 38/429 "2021 - 2023 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 2/23 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 4507 болып тіркелді
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 38/429 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4426 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 243 156,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 74 581 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 153 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 168 422,8 мың теңге;
2) шығындар – 249 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 445,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 445,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 445,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 5 января 2021 года № 38/429 "О бюджете села Умирзак на 2021 - 2023 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 27 апреля 2021 года № 2/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 апреля 2021 года № 4507
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 5 января 2021 года № 38/429 "О бюджете села Умирзак на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4426) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 243 156,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 74 581 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 153 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 168 422,8 тысяч тенге;
2) затраты – 249 602 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 445,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 445,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 445,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Боранбаев).
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ғ. Әбдісадық
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 27 сәуірдегі
№ 2/23 шешіміне қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 5 қаңтардағы
№ 38/429 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Боранбаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Г. Абдисадык
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение
к решению Актауского городского маслихата
от 27 апреля 2021 года № 2/23
Приложение 1
к решению Актауского городского маслихата
от 5 января 2021 года № 38/429
Бюджет села Умирзак на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1 . Доходы