Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 20 тамыздағы № 5/47 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қыркүйекте № 24182 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Ақтау қаласының жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестерін құру туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/70 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3260 болып тіркелген);
2) "Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/70 "Ақтау қаласының жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 27/285 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3969 болып тіркелген).
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Закенов

О признании утратившими силу некоторых решений Актауского городского маслихата
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 20 августа 2021 года № 5/47. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2021 года № 24182
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Актауского городского маслихата:
1) "О создании территориальных советов местного самоуправления города Актау" от 9 декабря 2016 года № 6/70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3260);
2) "О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/70 "О создании территориальных советов местного самоуправления города Актау" от 12 июля 2019 года № 27/285 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3969).
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов