Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2/14 "2021 - 2023 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 5/46 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 4518 болып тіркелді
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2/14 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4444 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 067,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19 332,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 569,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 52 166,6 мың теңге;
2) шығындар – 78 940,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 872,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 872,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 872,4 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған Боранқұл ауылының бюджетіне 52 166,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 января 2021 года № 2/14 "О бюджете села Боранкул на 2021 – 2023 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 5/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 мая 2021 года № 4518
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 января 2021 года № 2/14 "О бюджете села Боранкул на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4444) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Боранкул на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 067,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 332,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 569,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 52 166,6 тысяч тенге;
2) затраты – 78 940,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 872,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 872,4 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 872,4 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Боранкул на 2021 год выделена субвенция в сумме 52 166,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (К.Т.Таңатаров).
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ұ.Бисенғалиева
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 сәуірдегі
№ 5/46 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Танатаров К.Т).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии У.Бисенгалиева
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 30 апреля 2021 года
№ 5/46
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного