Бейнеу ауданы әкімдігінің қаулысының және қаулысының құрылымдық элементінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 шілдедегі № 270 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 тамызда № 23851 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
Бейнеу ауданы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" 2017 жылғы 17 мамырдағы № 95 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3378 болып тіркелген).
Бейнеу ауданы әкімдігінің "Бейнеу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 12 ақпандағы № 27 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3537 болып тіркелген).
2. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Абилов

О признании утратившими силу постановления и структурного элемента постановления акимата Бейнеуского района
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 30 июля 2021 года № 270. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2021 года № 23851
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
постановление акимата Бейнеуского района "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями (выборщиками)" от 17 мая 2017 года № 95 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3378);
подпункт 2) пункта 1 постановления акимата Бейнеуского района "О внесений изменений в некоторые постановления акимата Бейнеуского района" от 12 февраля 2018 года № 27 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3537).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Бейнеуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов