Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Тәжен ауылы әкімінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 01-05/13 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 4481 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тәжен ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "KazTransCom" акционерлік қоғамына, талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан Тәжен ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,88 гектар жер учаскесіне 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Тәжен ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы (А.Жұмаханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тәжен ауылының әкімі С. Кокаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Тажен Бейнеуского района Мангистауской области от 13 апреля 2021 года № 01-05/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 апреля 2021 года № 4481
В соответствии c Земельным кодекcом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким села Тажен РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей акционерному обществу "KazTransCom", на земельный участок общей площадью 0,88 гектаров, расположенный на територии села Тажен для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
2. Главному специалисту государственного учреждения "Аппарат акима села Тажен" (Жумаханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Тажен С. Кокаев