Қарақия ауданының Сенек ауылы және Аққұдық елді мекенінің жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалар), бағалау аумақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 4/31 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 4533 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 27.12.2021 № 11/113 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің 1, 3-қосымшаларына сәйкес Сенек ауылы және Аққұдық елді мекенінің жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалар) бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 27.12.2021 № 11/113 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің 2, 4-қосымшаларына сәйкес Қарақия ауданы Сенек ауылы және Аққұдық елді мекенінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 27.12.2021 № 11/113 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттілігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б.Дүсіпов) жүктелсін.
4. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Атшыбаев
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 04 мамырдағы
№ 4/31 шешіміне
1 қосымша
Сенек ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 04 мамырдағы
№ 4/31 шешіміне
2 қосымша
Сенек ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Сенек и населенного пункта Аккудык Каракиянского района
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 4 мая 2021 года № 4/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 мая 2021 года № 4533.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27.12.2021 № 11/113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель села Сенек и населенного пункта Аккудык согласно приложениям 1, 3 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27.12.2021 № 11/113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Сенек и населенного пункта Аккудык Каракиянского района согласно приложениям 2, 4 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27.12.2021 № 11/113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, по полномочиям депутатов и социальным вопросам (Б.Дусупов).
4. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Атшыбаев
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай
Приложение 1
к решению Каракиянского
районного маслихата
от 04 мая 2021 года
№ 4/31
Проект (схема) зонирования земель по селу Сенек
Приложение 2
к решению Каракиянского
районного маслихата
от 04 мая 2021 года
№ 4/31
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Сенек

Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 27.12.2021 № 11/113 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аймақтардың №
Бағалау аймақтарының шекараларының сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
І
Бірінші аймақ - селитебтік, бұл жерде жеке құрылыстар, негізгі әкімшілік ғимараттар, жалпы білім беретін мектеп, спорт мектебі, мәдениет үйі, байланыс үйі, кітапхана, емхана, аурухана, мешіт, базар, шағын дүкендердің жеке желісі, кафелер, мейрамханалар шоғырланған.
1,5
ІІ
Автожолдарды қоса алғанда, өндірістік жерлер.
1,3
ІІІ
Босалқы аймақ.
1,0
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 04 мамырдағы
№ 4/31 шешіміне
3 қосымша
Аққұдық елді мекені бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 04 мамырдағы
№ 4/31 шешіміне
4 қосымша
Аққұдық елді мекені бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 27.12.2021 № 11/113 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аумақтардың №
Бағалау аумақтарының шекараларының сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
І
Бірінші аймақ - селитебтік, тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық, оның ішінде жеке тұрғын үй құрылыстары, негізгі әкімшілік ғимараттары, сондай-ақ жеке тұрғын үй құрылысы жерінің бір бөлігі шоғырланған (кезектегі бас жоба бойынша барлық инфраструктуралық жағдайы қамтылып, игерілетін).
1,3
ІІ
Босалқы аймақ - оның ішінде ауыл шаруашылығы жерлері және басқа режимде пайдаланылатын жерлердің бөлігі.
1,0

Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27.12.2021 № 11/113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ зон
Описание границ оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
І
Первая зона - селитебная, где сосредоточены частные строения, основные административные здания, общеобразовательная школа, спортивная школа, дом культуры, дом связи, библиотека, поликлиника, больница, мечеть, рынок, частная сеть небольших магазинов, кафе, рестораны.
1,5
ІІ
Производственные земли, включая автодороги.
1,3
ІІІ
Резервная зона.
1,0
Приложение 3
к решению Каракиянского
районного маслихата
от 04 мая 2021 года
№ 4/31
Проект (схема) зонирования земель по населенному пункту Аккудык
Приложение 4
к решению Каракиянского
районного маслихата
от 04 мая 2021 года
№ 4/31
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта Аккудык
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27.12.2021 № 11/113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ зон
Описание границ оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
І
Первая зона - селитебная, жилая, социальная, коммерческая, в том числе с индивидуальной жилой застройкой, сосредоточены основные административные здания. А также часть земель индивидуальной жилой застройки (с охватом всех инфраструктурных условий и освоением по генеральному проекту очереди).
1,3
ІІ
Резервная зона - в том числе, сельскохозяйственные земли и часть земель, используемых в другом режиме.
1,0