Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 178 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қазанда № 24629 болып тіркелді
Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3495 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарақия ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қарақия ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарақия аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Қарақия ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 178
Қаулыға қосымша
Әкімдіктің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 262 қаулысына 2 қосымша
Қарақия ауданының аумағында барлық үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Құрық ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы тақта
2
Мұнайшы ауылы
Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының жанындағы тақта
3
Жетібай ауылы
Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық орталық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы тақта
4
Сенек ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Қашаған Күржіманұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы тақта
5
Бостан ауылы
Бостан ауылдық округінің саябақ алаңының жанындағы тақта
6
Құланды ауылы
Құланды ауылдық округінің саябақ алаңының жанындағы тақта
7
Болашақ ауылы
"Қарақия ауданының Болашақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы стенд

О внесении изменений в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 28 сентября 2021 года № 178. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2021 года № 24629
Акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3495) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Каракиянском районе";
пункт 1 указанного постановления исключить;
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Каракиянском районе согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановления исключить;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракиянского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
"СОГЛАСОВАНО"
Каракиянская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
от 28 сентября 2021 года № 178
Приложение 2 к постановлению
акимата от 13 декабря 2017 года № 262
Места для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов на территории Каракиянского района
Наименование населенного пункта
Месторасположение
1
село Курык
щит возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области
2
село Мунайшы
щит возле здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта
3
село Жетыбай
щит возле здания сельской библиотеки коммунального государственного учреждения "Каракиянская районная центральная библиотека" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта
4
село Сенек
щит возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кашагана Куржиманулы" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области
5
село Бостан
щит возле площади парка сельского округа Бостан
6
село Куланды
щит возле площади парка сельского округа Куланды
7
село Болашак
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Болашак Каракиянского района"