Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 16/184 "Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің құрылымдық элементінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қазандағы № 8/70 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25161 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 16/184 шешімінің қосымшасының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3553 болып тіркелген) 1-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай

О признании утратившим силу структурного элемента решения Каракиянского районного маслихата от 7 марта 2018 года № 16/184 "О внесении изменений в некоторые решения Каракиянского районного маслихата"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27 октября 2021 года № 8/70. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25161
В соответсвии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу пункт 1 приложения к решению Каракиянского районного маслихата от 7 марта 2018 года № 16/184 "О внесении изменений в некоторые решения Каракиянского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3553).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай