Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 38/393 "Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 8/73 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қарашада № 25175 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурызындағы № 38/393 "Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4161 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай

О признании утратившим силу решение Каракиянского районного маслихата от 13 марта 2020 года № 38/393 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каракиянскому району"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 29 октября 2021 года № 8/73. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2021 года № 25175
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каракиянского районного маслихата от 13 марта 2020 года № 38/393 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каракиянскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4161).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай