Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 8/72 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қаңтарда № 26470 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қарақия ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 15 наурыздағы № 27/292 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3844 болып тіркелген) шешімі;
2) "Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 27/292 "Қарақия ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 5 қазандағы № 44/443 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4319 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай

О признании утратившими силу некоторых решений Каракиянского районного маслихата
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 29 октября 2021 года № 8/72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2022 года № 26470
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Каракиянского районного маслихата:
1) решение "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность по Каракиянскому району" от 15 марта 2019 года №27/292 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3844);
2) решение "О внесении изменения в решение Каракиянского районного маслихата от 15 марта 2019 года № 27/292 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Каракиянскому району" от 5 октября 2020 года №44/443 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4319).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай