Маңғыстау облысының Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы №195 "Маңғыстау ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 684 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 ақпанда № 26779 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысының Маңғыстау ауданы әкімдігінің "Маңғыстау ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" 2021 жылғы 3 ақпандағы №195 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4455 болып тіркелген) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Маңғыстау ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысының Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары А.Аккуловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Кушмаганбетов
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 684
қаулысына қосымша
Маңғыстау облысының
Маңғыстау ауданы
әкімдігінің 2021 жылғы
3 ақпандағы №195 қаулысына
қосымша
Маңғыстау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Ақшымырау ауылы
3 көше, "Ақшымырау ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Қызан ауылы
6 шағын аудан, "Қызан ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Тұщықұдық ауылдық округінің Тұщықұдық ауылы
С.Абдрахманов көшесі, "Айтқали" дүкенінің оң жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Тұщықұдық ауылдық округінің Қияқты ауылы
Қияқты ауылының медициналық пункті ғимаратының сол жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Шебір ауылдық округінің Шебір ауылы
Тәуелсіздік көшесі, "Шебір ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Жыңғылды ауылы
Бегей батыр көшесі, "Шетпе-Ақтау" автомобиль жолының 34 шақырымы (Шетпе ауылынан Ақтау қаласына бағытының сол жағы)
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
"Шетпе-Ақтау" автомобиль жолының 50 шақырымы (Шетпе ауылынан Ақтау қаласына бағытының сол жағы)
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Отпан ауылдық округінің Тұщыбек ауылы
Шипажай көшесі, "Отпан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Отпан ауылдық округінің 15-Бекет ауылы
№15 темір жол бекеті ғимаратының сол жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Шайыр ауылдық округінің Шайыр ауылы
Ә.Тұяқов көшесі, "Шетпесулары LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратының сол жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Қ.Тұрмағанбетұлы көшесі, "Медет" дүкенінің оң жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Шайыр ауылдық округінің Тиген ауылы
"Шетпе-Қызан" автомобиль жолының 59 шақырымы (Шетпе ауылынан Қызан ауылына бағытының сол жағы)
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ақтөбе ауылдық округінің Ұштаған ауылы
А.Өтепбергенов көшесі, "Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ақтөбе ауылдық округінің Сазды ауылы
Сазды ауылының медициналық пункті ғимаратына қарсы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ақтөбе ауылдық округінің Жарма ауылы
Жарма ауылының медициналық пункті ғимаратына қарсы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Онды ауылдық округінің Онды ауылы
Орталық алаң, Ардагерлер үйі ғимаратына қарсы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Онды ауылдық округінің Бекі ауылы
"Қуандық" шайханасының сол жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Онды ауылдық округінің Басқұдық ауылы
Басқұдық ауылының медициналық пункті ғимаратына қарсы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Сайөтес ауылдық округінің Сайөтес ауылы
Орталық алаң, "Сайөтес ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарсы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Сайөтес ауылдық округінің Боздақ ауылы
"Аманкелді" шайханасына қарсы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Жармыш ауылы
Рахмет көшесі, "Жармыш ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Шетпе ауылы
И.Тіленбайұлы көшесі, "Дархан" шағын маркеті ғимаратына қарсы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
"Ақбөкен" орталық базарының алаңына қарсы
5 жыл
Азық-түлік, Азық-түлік емес тауарлар
50 шаршы метр
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауского района Мангистуской области от 3 февраля 2021 года №195 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории Мангистауского района"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 21 декабря 2021 года № 684. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2022 года № 26779
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауского района Мангистуской области от 3 февраля 2021 года №195 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории Мангистауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов под №4455) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Мангистауского района";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Мангистауского района, согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение указанного постановление изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауского района Мангистуской области А.Аккулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов
Приложение к постановлению
Акимата Мангистауского района
от 21 декабря 2021 года
№ 684
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского
района Мангистауской области
от 3 февраля 2021 года
№195
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Мангистауского района
Месторасположение
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговое объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
село Акшымырау
Улица 3, левая сторона здания государственного учреждения "Аппарат акима села Акшымырау"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Кызан
6 микрорайон, правая сторона здания государственного учреждения "Аппарат акима села Кызан"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Тущыкудык сельского округа Тущыкудык
Улица С.Абдрахманова, правая сторона магазина "Айтқали"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Киякты сельского округа Тущыкудык
Левая сторона здания медицинского пункта села Киякты
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Шебир сельского округа Шебир
Улица Тауелсиздик, левая сторона здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шебир"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Жынгылды
Улица Бегей батыра, 34 километр автомобильной дороги "Шетпе- Актау" (левая сторона по направлению с села Шетпе в город Актау)
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
50 километра автомобильной дороги "Шетпе-Актау" (левая сторона по направлению с села Шетпе в город Актау)
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Тущыбек сельского округа Отпан
Улица Шипажай, правая сторона здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Отпан"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село 15-Бекет сельского округа Отпан
Левая сторона здания железнодорожной станции №15
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Шайыр сельского округа Шайыр
Улица А.Туякова, левая сторона здания товарищества с ограниченной ответственностью "Шетпесулары LTD"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
Улица К.Турмаганбетулы, правая сторона магазина "Медет"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Тиген сельского округа Шайыр
59 километра автомобильной дороги "Шетпе- Кызан" (левая сторона по направлению с села Шетпе в село Кызан)
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Уштаган сельского округа Актобе
Улица А.Утепбергенова, правая сторона здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Актобе"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Сазды сельского округа Актобе
Напротив здания медицинского пункта села Сазды
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Жарма сельского округа Актобе
Напротив здания медицинского пункта села Жарма
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Онды сельского округа Онды
Центральная площадь, напротив здания Дома ветеранов
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Беки сельского округа Онды
Левая сторона чайханы "Куандық"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Баскудук сельского округа Онды
Напротив здания медицинского пункта села Баскудык
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Сайотес сельского округа Сайотес
Центральная площадь, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сайотес"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
Село Боздак сельского округа Сайотес
Напротив чайханы "Аманкелді"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Жармыш
Улица Рахмета, правая сторона здания государственного учреждение "Аппарат акима села Жармыш"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
село Шетпе
Улица И.Тиленбайулы, напротив здания минимаркета "Дархан"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
Напротив площади центрального рынка "Ақбөкен"
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
50 квадратных метров
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют