Мұнайлы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 301-қ қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қазанда № 24712 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабы 1 тармағына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің келесідей қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "2021 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2021 жылғы 2 наурыздағы № 44-қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4464 болып тіркелген);
2) "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2021 жылғы 4 мамырдағы № 100-қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4514 болып тіркелген).
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Р. Елтизаров

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 4 октября 2021 года № 301-қ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24712
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Мунайлинского района Мангистауской области:
1) постановление от 2 марта 2021 года № 44-қ "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации на 2021 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4464);
2) постановление от 4 мая 2021 года № 100-қ "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4514).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мунайлинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Р. Елтизаров