Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 3/37 "Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің кейбір құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 11/66 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қарашада № 25142 болып тіркелді
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 11 шілдедегі № 3/37 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3135 болып тіркелген) шешіміне қосымшаның 2, 3-тармақтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов

О признании утратившими силу некоторых структурных элементов решения Мунайлинского районного маслихата от 11 июля 2016 года № 3/37 "О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 3 ноября 2021 года № 11/66. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 ноября 2021 года № 25142
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу пункты 2, 3 приложения к решению маслихата "О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата" от 11 июля 2016 года № 3/37 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3135).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов