Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 11/65 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25224 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге - орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық маслихатының 06.10.2022 № 23/144 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық маслихатының 06.10.2022 № 23/144 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Мұнайлы аудандық мәслихатының "Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасын бекіту туралы" 2020 жылғы 8 қазандағы № 58/523 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 4321 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов
Мәслихат шешіміне
2021 жылғы 3 қарашадағы
№ 11/65 қосымша
Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы

Об утверждении Правил оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мунайлинского района
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 3 ноября 2021 года № 11/65. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25224.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется, решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 06.10.2022 № 23/144 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить Правила оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мунайлинского района согласно приложению к данному решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 06.10.2022 № 23/144 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и здравоохранения работающим в сельских населенных пунктах" от 8 октября 2020 года № 58/523 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4321).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опуликования.
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
Приложение
к решению маслихата
от 3 ноября 2021 года № 11/65
Правила оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мунайлинского района

1-тарау. Жалпы ережелер
Ескерту. 1 тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.10.2023 № 5/32 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Осы қағида "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес жасақталды және Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі мен мөлшерін айқындайды.
2. Әлеуметтік қолдауды тағайындау "Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жүзеге асырылады.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.10.2023 № 5/32 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-тарау. Әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі мен мөлшері
Ескерту. 2 тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.10.2023 № 5/32 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Әлеуметтік қолдау мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария және денсаулық сақтау ұйымдарының басшыларымен бекітілген жиынтық тізімдердің негізінде мамандардан өтініштер талап етілмей, екінші деңгейдегі банктер немесе банк операцияларының тиісті түрлеріне лицензиялары бар ұйымдар арқылы мамандардың ағымдағы шоттарына аудару жолымен көрсетіледі.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.10.2023 № 5/32 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Әлеуметтік қолдау Мұнайлы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұрақты тұратын және жұмыс істейтін тұлғаларға көрсетіледі.
Ескерту. 4 - тармақ орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық маслихатының 06.10.2022 № 23/144 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Әлеуметтік қолдау жылына бір рет бюджет қаражаты есебінен 12 100 (он екі мың бір жүз) теңге мөлшерінде көрсетіледі.

Глава 1. Общие положения
Сноска. Заголовок главы 1- в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.10.2023 № 5/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и определяют порядок и размер оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мунайлинского района.
2. Назначение социальной поддержки осуществляется государственным учреждением "Мунайлинский районный отдел занятости и социальных программ".
Сноска. Пункт 2- в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.10.2023 № 5/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 2. Порядок и размер оказания социальной поддержки
Сноска. Заголовок главы 2- в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.10.2023 № 5/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Социальная поддержка оказывается без истребования заявлений от специалистов на основании сводных списков, утвержденных руководителями государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и здравоохранения, путем перечисления на текущие счета специалистов через банки второго уровня или организации, имеющие лицензии на соответствующие виды банковских операций.
Сноска. Пункт 3- в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.10.2023 № 5/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Социальная поддержка оказывается лицам, постоянно проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Мунайлинского района.
Сноска. Пункт 4 в редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется, решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 06.10.2022 № 23/144 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Социальная поддержка оказывается один раз в год за счет средств бюджетных в размере 12 100 (двенадцать тысяч сто) тенге.