Қостанай облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 221 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 9897 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 24.05.2022 № 228 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 4 мая 2021 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 мая 2021 года № 9897.
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Костанайской области от 24.05.2022 № 228 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Костанайской области.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің
2021 жылғы 4 мамырдағы
№ 221 қаулысымен
бекітілген
Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Утвержден
постановлением акимата
от 4 мая 2021 года
№ 221
Перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Костанайской области