Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 21 маусымдағы № 1 және Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 21 маусымдағы № 67 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шілдеде № 23473 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес және аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) өкілді және атқарушы органдардың пікірін ескере отырып, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласы Красногор ауылының бағыныстылығы Қамысты ауданының әкімшілік бағыныстылығына беріліп өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрайымы А. Мурзабекова
Қостанай облыстық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы Н. Утеулин

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области
Совместные постановление акимата Костанайской области от 21 июня 2021 года № 1 и решение маслихата Костанайской области от 21 июня 2021 года № 67. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23473
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения районных (города областного значения) представительных и исполнительных органов акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить подчиненность села Красногорское города Лисаковска, передав в административное подчинение Камыстинского района.
2. Настоящие совместные постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии Костанайского областного маслихата А. Мурзабекова
Исполняющий обязанности секретаря Костанайского областного маслихата Н. Утеулин