Әкімдіктің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 551 "Білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға 2020-2021, 2021-2022, 2022-2023 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 425 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қыркүйекте № 24354 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға 2020-2021, 2021-2022, 2022-2023 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 551 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8865 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға 2020-2021, 2021-2022 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы";
1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 3-қосымшасы алып тасталсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений в постановление акимата от 30 декабря 2019 года № 551 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования на 2020-2021, 2021-2022, 2022-2023 учебные годы"
Постановление акимата Костанайской области от 8 сентября 2021 года № 425. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2021 года № 24354
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования на 2020-2021, 2021-2022, 2022-2023 учебные годы" от 30 декабря 2019 года № 551 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8865) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования на 2020-2021, 2021-2022 учебные годы";
подпункт 3) пункта 1 исключить;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 3 к указанному постановлению исключить.
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің
2021 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 425 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 8 сентября 2021 года
№ 425
Приложение 2
к постановлению акимата

2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 551 қаулысына
2 қосымша
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2021-2022 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
р/с №
Мамандықтар атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылында 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
2021 жыл
2022 жыл
1
01120100 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
215

от 30 декабря 2019 года
№ 551
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2021-2022 учебный год, финансируемый из местного бюджета
№ п/п
Наименование специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося за учебный год (в тысячах тенге)
2021 год
2022 год
1
01120100 Дошкольное воспитание и обучение
215