Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 418 "Қостанай облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қазандағы № 475 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қазанда № 24890 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 418 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6642 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің
2021 жылғы 19 қазандағы
№ 475 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің

О внесении изменения в постановление акимата Костанайской области от 5 сентября 2016 года № 418 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 19 октября 2021 года № 475. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2021 года № 24890
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Костанайской области" от 5 сентября 2016 года № 418 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6642) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 19 октября 2021 года
№ 475
Приложение 1
к постановлению акимата

2016 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 418 қаулысына
1-қосымша
Қостанай облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары
Р/с №
Тауарлық газды тұтыну сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Тұтыну нормалары
1
Пәтерде газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған жағдайда
бір адамға шаққандағы текше метр
13,3
2
Пәтерде газ плитасы және газдық суқыздырғыш болған жағдайда (орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болмаған жағдайда)
бір адамға шаққандағы текше метр

от 5 сентября 2016 года
№ 418
Нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Костанайской области
№ п/п
Характеристика потребления товарного газа
Единица измерения
Нормы потребления
1
При наличии в квартире газовой плиты и централизованного горячего водоснабжения
кубический метр на одного человека
13,3
2
При наличии в квартире газовой плиты и газового водонагревателя (при отсутствии централизованного горячего водоснабжения)
кубический метр на одного человека

25,8
3
Пәтерде газ плитасы болған және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау және газдық суқыздырғыш болмаған жағдайда
бір адамға шаққандағы текше метр
15,5
4
Тұрғын үй-жайларды (жеке тұрғын үйлерді, пәтерлерді, бөлмелерді) жеке (пәтер бойынша) жылыту
бір шаршы метрге шаққандағы текше метр
14

25,8
3
При наличии в квартире газовой плиты и отсутствии централизованного горячего водоснабжения и газового водонагревателя
кубический метр на одного человека
15,5
4
Индивидуальное (поквартирное) отопление жилых помещений (индивидуальных жилых домов, квартир, комнат)
кубический метр на один квадратный метр
14