Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 168 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 9745 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне инженерлік желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов
Әкімдіктің
2021 жылғы 3 ақпандағы
№ 168 қаулысына
қосымша
1. 5-кварталдағы жалпы алаңы 1,1608 гектар 1-үйде орналасқан "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйді абаттандыру";
2. 5-кварталдағы жалпы алаңы 0,8950 гектар 2-үйде орналасқан "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйді абаттандыру";
3. 5-кварталдағы жалпы алаңы 1,0131 гектар 3-үйде орналасқан "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйді абаттандыру";
4. 14-кварталдағы жалпы алаңы 0,7575 гектар 1-үйде орналасқан "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйді абаттандыру";
5. 14-кварталдағы жалпы алаңы 0,7415 гектар 2-үйде орналасқан "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйді абаттандыру";
6. 14-кварталдағы жалпы алаңы 0,6084 гектар 3-үйде орналасқан "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйді абаттандыру";
7. 15-кварталдағы жалпы алаңы 0,8817 гектар 1-үйде орналасқан "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйді абаттандыру";
8. 15-кварталдағы жалпы алаңы 0,8812 гектар 2-үйде орналасқан "Қостанай қаласының Қонай тұрғын алабындағы тұрғын үйді абаттандыру";

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 3 февраля 2021 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 февраля 2021 года № 9745
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации инженерных линий и сетей на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее постановление на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 3 февраля 2021 года
№ 168
1. "Благоустройство к жилому дому в жилом массиве Кунай города Костанай", расположенный в 5 квартале, дом 1, общей площадью 1,1608 гектар;
2. "Благоустройство к жилому дому в жилом массиве Кунай города Костанай", расположенный в 5 квартале, дом 2, общей площадью 0,8950 гектар;
3. "Благоустройство к жилому дому в жилом массиве Кунай города Костанай", расположенный в 5 квартале, дом 3, общей площадью 1,0131 гектар;
4. "Благоустройство к жилому дому в жилом массиве Кунай города Костанай", расположенный в 14 квартале, дом 1, общей площадью 0,7575 гектар;
5. "Благоустройство к жилому дому в жилом массиве Кунай города Костанай", расположенный в 14 квартале, дом 2, общей площадью 0,7415 гектар;
6. "Благоустройство к жилому дому в жилом массиве Кунай города Костанай", расположенный в 14 квартале, дом 3, общей площадью 0,6084 гектара;
7. "Благоустройство к жилому дому в жилом массиве Кунай города Костанай", расположенный в 15 квартале, дом 1, общей площадью 0,8817 гектар;
8. "Благоустройство к жилому дому в жилом массиве Кунай города Костанай", расположенный в 15 квартале, дом 2, общей площадью 0,8812 гектар;