Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 687 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 9864 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй қатыныстары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов
Әкімдіктің
2021 жылғы 16 сәуірдегі
№ 687 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1. Қостанай қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 16-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 83 (сексен үш) теңге мөлшерінде;
2. Қостанай қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 50-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 129 (жүз жиырма тоғыз) теңге мөлшерінде;
3. Қостанай қаласы, Дмитрий Герасимов көшесі, 8-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 73 (жетпіс үш) теңге мөлшерінде;
4. Қостанай қаласы, Дмитрий Герасимов көшесі, 10-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 72 (жетпіс екі) теңге мөлшерінде;
5. Қостанай қаласы, Аэропорт шағын ауданы, 32-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 72 (жетпіс екі) теңге мөлшерінде;
6. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 20-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 61 (алпыс бір) теңге мөлшерінде.

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 16 апреля 2021 года № 687. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 апреля 2021 года № 9864
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 16 апреля 2021 года
№ 687
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
1. город Костанай, микрорайон Юбилейный, дом 16, в размере 83 (восемьдесят три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. город Костанай, микрорайон Юбилейный, дом 50, в размере 129 (сто двадцать девять) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
3. город Костанай, улица Дмитрия Герасимова, дом 8, в размере 73 (семьдесят три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. город Костанай, улица Дмитрия Герасимова, дом 10, в размере 72 (семьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
5. город Костанай, микрорайон Аэропорт, дом 32, в размере 72 (семьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 20, в размере 61 (шестьдесят один) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.