Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 маусымдағы № 1304 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 шілдеде № 23639 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
әкімдіктің "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2016 жылғы 22 маусымдағы № 1473 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6550 болып тіркелген);
әкімдіктің "Қостанай қаласы әкімдігінің 20116 жылғы 22 маусымдағы № 1473 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 12 маусымдағы № 1701 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7129 болып тіркелген).
3. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі К. Ахметов
2021 жылғы 30 маусымдағы
№ 1304 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғынжай қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1. Қостанай қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 29 үй, айына жалпы алаңның бір шаршы метріне 52 (елу екі) теңге мөлшерінде;
2. Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 135 үй, айына жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін 38 (отыз сегіз) теңге мөлшерінде;
3. Қостанай қаласы, Наурыз көшесі, 7 үй, айына жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін 38 (отыз сегіз) теңге мөлшерінде;
4. Қостанай қаласы, Воинов-Интернационалистов көшесі, 2/1 үй, айына жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін 58 (елу сегіз) теңге мөлшерінде;

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 30 июня 2021 года № 1304. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2021 года № 23639
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления:
постановление акимата "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 22 июня 2016 года № 1473 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6550);
постановление акимата "О внесении изменения в постановление акимата города Костаная от 22 июня 20116 года № 1473 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 12 июня 2017 года № 1701 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7129).
3. Государственному учреждению "Отдел жилищных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная К. Ахметов
Приложение
к постановлению
от 30 июня 2021 года
№ 1304
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
1. город Костанай, проспект Аль-Фараби, дом 29, в размере 52 (пятьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. город Костанай, улица Пушкина, дом 135, в размере 38 (тридцать восемь) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
3. город Костанай, улица Наурыз, дом 7, в размере 38 (тридцать восемь) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. город Костанай, улица Воинов-Интернационалистов, дом 2/1, в размере 58 (пятьдесят восемь) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;

5. Қостанай қаласы, Текстильщиков көшесі, 6/1 үй, айына жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін 59 (елу тоғыз) теңге мөлшерінде;
6. Қостанай қаласы, Урожайная көшесі, 33 үй, айына жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін 43 (қырық үш) теңге мөлшерінде;
7. Қостанай қаласы, Урожайная көшесі, 33/1 үй, айына жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін 45 (қырық бес) теңге мөлшерінде;
8. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 4Б үй, айына жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін 53 (елу үш) теңге мөлшерінде;
9. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 8А үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 52 (елу екі) теңге мөлшерінде;
10. Қостанай қаласы, А. Мирошниченко көшесі, 3А үй, айына жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін 52 (елу екі) теңге мөлшерінде.

5. город Костанай, улица Текстильщиков, дом 6/1, в размере 59 (пятьдесят девять) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. город Костанай, улица Урожайная, дом 33, в размере 43 (сорок три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
7. город Костанай, улица Урожайная, дом 33/1, в размере 45 (сорок пять) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
8. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 4Б, в размере 53 (пятьдесят три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
9. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 8А, в размере 52 (пятьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
10. город Костанай, улица А. Мирошниченко, дом 3А, в размере 52 (пятьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.