Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 549 "Қостанай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2021 жылғы 27 шілдедегі № 40 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 тамызда № 23979 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың"Қостанай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 549 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9681 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63722002,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 40080639,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 150575,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1623880,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21866908,3 мың теңге;
2) шығындар – 73080655,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 163400,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2644090,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11839342,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11839342,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 144237,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 549 "О бюджете города Костаная на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 27 июля 2021 года № 40. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2021 года № 23979. Прекращено действие в связи с истечением срока
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 549 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9681) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63722002,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –40080639,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 150575,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1623880,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –21866908,3 тысячи тенге;
2) затраты – 73080655,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 163400,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2644090,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11839342,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11839342,9 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2021 год в сумме 144237,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8001569,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
8001569,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
4226351,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-4226351,0

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8001569,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
8001569,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
4226351,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-4226351,0