Әкімдіктің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 356 "Рудный қаласы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 ақпандағы № 231 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 ақпанда № 9781 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 5-тармағына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Рудный қаласы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 356 қаулысына (2018 жылғы 19 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7678 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қаулының орыс тіліндегі 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. "Рудный қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі К. Испергенов

О внесении изменения в постановление акимата от 15 марта 2018 года № 356 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов города Рудного"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 19 февраля 2021 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2021 года № 9781
В соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов города Рудного" от 15 марта 2018 года № 356 (опубликовано 19 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7678) следующее изменение:
пункт 4 постановления на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Рудного.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Рудного" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного К. Испергенов