Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 548 "Рудный қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 66 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қыркүйекте № 24414 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 548 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9666 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 499 591,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 631 288,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 68 020,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 98 658,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 701 625,1 мың теңге;
2) шығындар – 27 046 885,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 303 159,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 303 159,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 850 452,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 850 452,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 548 "О городском бюджете города Рудного на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 10 сентября 2021 года № 66. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2021 года № 24414. Прекращено действие в связи с истечением срока
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 548 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9666), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Рудного на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 499 591,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 631 288,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 68 020,1 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 98 658,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 3 701 625,1 тысяча тенге;
2) затраты – 27 046 885,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 303 159,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 303 159,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 850 452,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 850 452,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

25 845,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25 845,0
2
Әлеуметтiк көмек
715 230,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
715 230,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
99 695,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 403,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
112 411,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 469,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
114 181,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
223 997,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
93 479,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 595,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
114 919,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114 919,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 863,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 390,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18 840,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 826,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 064 040,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 983 140,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
119 631,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
119 631,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 850 264,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5 214 592,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
635 672,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 245,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 245,0
2
Коммуналдық шаруашылық

25 845,0
005
Государственная адресная социальная помощь
25 845,0
2
Социальная помощь
715 230,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
715 230,0
002
Программа занятости
99 695,0
006
Оказание жилищной помощи
10 403,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
112 411,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 469,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
114 181,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
223 997,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
93 479,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 595,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
114 919,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
114 919,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 863,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 390,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18 840,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 826,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 064 040,7
1
Жилищное хозяйство
5 983 140,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119 631,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
119 631,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 850 264,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5 214 592,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
635 672,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13 245,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13 245,0
2
Коммунальное хозяйство

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 809 376,1
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2 809 376,1
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2 151 933,2
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 151 933,2

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 809 376,1
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2 809 376,1
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2 151 933,2
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2 151 933,2