Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 548 "Рудный қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2021 жылғы 16 қарашадағы № 77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25327 болып тіркелді
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 548 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9666 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 680 053,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 864 212,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50 295,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 72 158,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 693 387,6 мың теңге;
2) шығындар – 27 590 034,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 940 470,9 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 940 470,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 850 452,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 850 452,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 548 "О городском бюджете города Рудного на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 16 ноября 2021 года № 77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25327
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 548 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9666), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Рудного на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 680 053,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 864 212,3 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 50 295,1 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 72 158,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 3 693 387,6 тысячи тенге;
2) затраты – 27 590 034,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 940 470,9 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 940 470,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 850 452,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 850 452,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

11 131,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
115 340,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 926,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
114 758,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
225 973,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
96 048,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 937,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
115 701,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 701,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 375,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 440,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 006,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 880,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
747 176,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
490 249,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 976,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
23 976,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
452 937,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
452 937,5
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 336,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 336,0
2
Коммуналдық шаруашылық
13 744,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 744,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
13 710,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
34,0
3
Елді-мекендерді көркейту
243 183,0

11 131,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
115 340,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 926,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
114 758,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
225 973,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
96 048,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 937,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
115 701,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 701,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 375,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 440,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
19 006,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 880,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
747 176,5
1
Жилищное хозяйство
490 249,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 976,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
23 976,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
452 937,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
452 937,5
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13 336,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13 336,0
2
Коммунальное хозяйство
13 744,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 744,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
13 710,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
34,0
3
Благоустройство населенных пунктов
243 183,0