Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 358 "Арқалық қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 75 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 желтоқсанда № 25780 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 358 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9663) болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11831768,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2200495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20112,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 117348,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9493813,0 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2788449,0 мың теңге;
2) шығындар – 11965727,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11912,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 21456,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 9544,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 212646,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 212646,0 тысяч теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -358517,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 358517,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 21456,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9544,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 346605,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен 333208,0 мың теңге, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 168887,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 726505,3 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған қала бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы даму трансферттерінің көлемі 4399801,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 358 "О бюджете города Аркалыка на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13 декабря 2021 года № 75. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25780. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 358 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9663) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11831768,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2200495,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20112,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 117348,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9493813,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2788449,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11965727,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11912,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 21456,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9544,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 212646,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 212646,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -358517,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 358517,8 тысяч тенге:
поступление займов – 21456,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9544,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 346605,8 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 333208,0 тысяч тенге, из Национального фонда Республики Казахстан 168887,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 726505,3 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрен объем целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан на развитие в сумме 4399801,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.