Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 456 "Лисаков қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 1 қарашадағы № 79 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қарашада № 25083 болып тіркелді
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 456 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9670 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5447057,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2914492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34433,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 62752,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2435380,3 мың теңге;
2) шығындар – 5871089,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -107,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -423924,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 423924,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 456 "О бюджете города Лисаковска на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 1 ноября 2021 года № 79. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2021 года № 25083
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 456 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9670) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5447057,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2914492,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 34433,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 62752,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2435380,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5871089,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -107,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -423924,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 423924,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.