Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 610 "Лисаков қаласының жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдау тарифтері туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 509 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25860 болып тіркелді
Қостанай облысы Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің "Лисаков қаласының жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдау тарифтері туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 610 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8181 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Лисаков қаласы бойынша жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы бойынша жолаушылар мен багажды қалалық (ауылдық) қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тариф 150 теңге мөлшерінде белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармақ алынып тасталсын.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Лисаков қалалық мәслихаты

О внесении изменений в постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 610 "О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Лисаковска"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 13 декабря 2021 года № 509. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25860
Акимат города Лисаковска Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Лисаковска Костанайской области "О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Лисаковска" от 21 декабря 2018 года № 610 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8181) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении единого тарифа для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по городу Лисаковску";
пункт 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по городу Лисаковску в городском (сельском) сообщении в размере 150 тенге.";
пункт 2 к указанному постановлению исключить.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Лисаковский городской
маслихат