Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылы әкімінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 шілдеде № 23687 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) - тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының № 01-20/65 ұсынысы негізінде Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылы әкімі ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылында орналасқан Урбанович Валерий Иванович шаруа қожалығы аумағындағы ірі қара малдың құтуру ауруының пайда болуы бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылы әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 6 мамырдағы № 1 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9907 болып тіркелген).
3. "Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауыл әкімі В. Урбанович

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Красный Кордон Алтынсаринского района Костанайской области от 16 июля 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2021 года № 23687
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 01-20/65, аким села Красный Кордон Алтынсаринского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с территории крестьянского хозяйства Урбанович Валерия Ивановича, расположенного в селе Красный Кордон Алтынсаринского района Костанайской области, где ранее установлен эпизоотический очаг бешенства крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Красный Кордон Алтынсаринского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 6 мая 2021 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9907).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Красный Кордон Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села В. Урбанович