Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 340 "Алтынсарин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 38 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қыркүйекте № 24348 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 340 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9682 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2462430,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –799494,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5436,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1653800,6 мың теңге;
2) шығындар –2516474,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68318,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 100637,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32319,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9340,8 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9340,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 131702,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 131702,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Есмуханов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 340 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 7 сентября 2021 года № 38. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24348. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 340 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9682) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 2462430,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 799494,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5436,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3700,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1653800,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2516474,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68318,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 100637,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32319,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9340,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9340,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -131702,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 131702,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Б. Есмуханов
Приложение
к решению маслихата