Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 434 "Әулиекөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 22 ақпандағы № 14 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 24 ақпанда № 9791 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104 және 106- баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 434 шешіміне (2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9675 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 321 572,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 242 929,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37 272,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 24 767,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 016 604,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 339 245,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 104 605,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170 645,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 040,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 50 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 172 277,8 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 434 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 22 февраля 2021 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 февраля 2021 года № 9791. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 434 (опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9675) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 321 572,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 242 929,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 37 272,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 767,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 016 604,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 339 245,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 605,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 170 645,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 040,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 172 277,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 172 277,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы А. Митаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы, кезектен тыс сессиясының төрағасы Д. Койшибаев
Мәслихаттың
2021 жылғы 22 ақпандағы
№ 14 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 172 277,8 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата А. Митаев
Секретарь районного маслихата, председатель внеочередной сессии Д. Койшибаев
Приложение
к решению маслихата
от 22 февраля 2021 года
№ 14
Приложение 1
к решению маслихата

12583,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
37779,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1760,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
11529,0
3
Ақпараттық кеңістік
109447,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
102947,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
91426,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
11521,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6500,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6500,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
41525,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13689,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13689,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27836,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13356,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14480,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2918,0
1
Отын және энергетика
2918,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2918,0
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
2918,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
77173,0
1
Ауыл шаруашылығы
26242,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауылшаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
26242,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы жəне жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26242,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
50931,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
50931,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
50931,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28580,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28580,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сəулет, қала құрылысы жəне құрылыс бөлімі
28580,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының жəне елді мекендерінің сəулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жəне ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла жəне тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

12583,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
37779,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1760,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
11529,0
3
Информационное пространство
109447,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
102947,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
91426,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
11521,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6500,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6500,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
41525,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13689,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
13689,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27836,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13356,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14480,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2918,0
1
Топливо и энергетика
2918,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2918,0
019
Развитие теплоэнергетической системы
2918,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
77173,0
1
Сельское хозяйство
26242,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
26242,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
26242,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
50931,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
50931,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50931,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28580,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28580,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28580,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)