Әкімдіктің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 74 "Әулиекөл ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 186 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 желтоқсанда № 25494 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 15 наурыздағы № 74 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6943 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Әулиекөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі Е. Теменов

О признании утратившим силу постановление акимата от 15 марта 2017 года № 74 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Аулиекольском районе"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 24 ноября 2021 года № 186. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2021 года № 25494
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Аулиекольском районе" от 15 марта 2017 года № 74 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6943).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аулиекольского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района Е. Теменов