Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Сұлукөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 маусымдағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 маусымда № 23205 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Әулиекөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 31 мамырдағы № 01-23/286 ұсынысы негізінде Сұлукөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Сұлукөл ауылдық округінің Федосеевка ауылы аумағындағы "Племзавод Сулуколь" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінде шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Сұлукөл ауылы әкімінің "Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Федосеевка ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 03 желтоқсандағы № 9 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9613 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Сұлукөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сұлукөл ауылдық округінің әкімі К. Шарипов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Сулукольского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 23 июня 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2021 года № 23205
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аулиекольского района от 31 мая 2021 года № 01-23/286 аким Сулукольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в товариществе с ограниченной ответственностью "Племзавод Сулуколь" на территории села Федосеевка Сулукольского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Сулукольского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Федосеевка Аулиекольского района Костанайской области" от 03 декабря 2020 года № 9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9613).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Сулукольского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сулукольского сельского округа К. Шарипов