Әкімдіктің 2018 жылғы 13 шілдедегі № 122 "Денисов ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерiн бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 20 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 қаңтарда № 9729 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданы әкімдігінің "Денисов ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерiн бекіту туралы" 2018 жылғы 13 шілдедегі № 122 қаулысына (2018 жылғы 6 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7991 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі Б. Нургалиев
Әкімдіктің
2021 жылғы 20 қаңтардағы
№ 20 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2018 жылғы 13 шілдедегі
№ 122 қаулысына
қосымша
Денисов ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерi
№ р/с
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль жолының атауы
1
KP-DS-1
"Денисовка-Заәйет"
2
KP-DS-2
"Денисовка-Некрасовка"
3
KP-DS-3
"Денисовка-Денисовка станциясы"
4
KP-DS-4
"Заәйет-Жалтыркөл"
5
KP-DS-5
"Заәйет-Әйет"
6
KP-DS-6
"Денисовка-Гришенка"
7
KP-DS-7
"Заәйет-Свердловка"
8
KP-DS-8
"Заәйет-Фрунзенское"
9
KP-DS-9
"Денисовка-Алшан"
10
KP-DS-10
"Свердловка-Подгорное"
11
KP-DS-11
"Приреченка-Аршалы"
12
KP-DS-12
"Аршалы-Набережное"
13
KP-DS-13
"Қырым-Озерное"
14
KP-DS-14
"Перелески-Қырым"
15
KP-DS-15
"Денисовка-Покровка"

О внесении изменений в постановление акимата от 13 июля 2018 года № 122 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Денисовского района"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 20 января 2021 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 января 2021 года № 9729
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Денисовского района "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Денисовского района" от 13 июля 2018 года № 122 (опубликовано 6 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7991) следующие изменения:
подпункт 2) пункта 2 указанного постановления исключить;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района Б. Нургалиев
Приложение
к постановлению акимата
от 20 января 2021 года
№ 20
Приложение
к постановлению акимата
от 13 июля 2018 года
№ 122
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Денисовского района
№ п/п
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
1
KP-DS-1
"Денисовка-Зааятское"
2
KP-DS-2
"Денисовка-Некрасовка"
3
KP-DS-3
"Денисовка-станция Денисовка"
4
KP-DS-4
"Зааятское-Жалтырколь"
5
KP-DS-5
"Зааятское-Аятское"
6
KP-DS-6
"Денисовка-Гришенка"
7
KP-DS-7
"Зааятское-Свердловка"
8
KP-DS-8
"Зааятское-Фрунзенское"
9
KP-DS-9
"Денисовка-Алчановка"
10
KP-DS-10
"Свердловка-Подгорное"
11
KP-DS-11
"Приреченка-Аршалы"
12
KP-DS-12
"Аршалы-Набережное"
13
KP-DS-13
"Крымское-Озерное"
14
KP-DS-14
"Перелески-Крымское"
15
KP-DS-15
"Денисовка-Покровка"