Мәслихаттың 2020 жылғы 7 тамыздағы № 314 "Жангелдин ауданы бойынша 2020–2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 23 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 наурызда № 9835 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданы бойынша 2020–2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2020 жылғы 7 тамыздағы № 314 шешіміне (2020 жылғы 21 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9393 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жангелдин ауданы бойынша 2020–2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспардың 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 15-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
15
Абильхайров Серикбай Айдарович
";
реттік нөмірі 26-жол алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин

О внесении изменений в решение маслихата от 7 августа 2020 года № 314 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Джангельдинскому району на 2020-2021 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 26 марта 2021 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2021 года № 9835. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Джангельдинскому району на 2020-2021 годы" от 7 августа 2020 года № 314 (опубликовано 21 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9393) следующие изменения:
в приложении 1 Плана по управлению пастбищами и их использованию по Джангельдинскому району на 2020-2021 годы, утвержденного указанным решением:
строку порядковый номер 15 изложить в новой редакции:
"
15
Абильхайров Серикбай Айдарович
";
строку порядковый номер 26 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин