Жангелдин ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 51 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысын күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қарашадағы № 170 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қарашада № 25466 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 74-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жангелдин ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 51 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8433 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жангелдин ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Жангелдин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин ауданының әкімі Ш. Оспанов

О признании утратившим силу постановление акимата Джангельдинского района от 15 мая 2019 года № 51 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 23 ноября 2021 года № 170. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25466
В соответствии с пунктом 5 статьи 74 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Джангельдинского района от 15 мая 2019 года № 51 "Об установлении публичного сервитута" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8433).
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Джангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Джангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Джангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Джангельдинского района Ш. Оспанов