Жолаушыларды әлеуметтік маңызы бар тұрақты тасымалдауға арналған тарифін белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 121 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 9915 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 19-бабына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жітіқара – Пригородный – Жітіқара" ауданішілік қатынаста жолаушыларды әлеуметтік маңызы бар тұрақты тасымалдаудың тарифі 1 (бір) километрге 7 (жеті) теңге болып белгіленсін.
2. "Жітіқара ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жітіқара ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі Н. Утегенов

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 13 мая 2021 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 мая 2021 года № 9915
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на внутрирайонном сообщении "Житикара – Пригородное – Житикара" 7 (семь) тенге за 1 (один) километр.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции акимата Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Житикаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района Н. Утегенов