Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 1 "Жітіқара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24196 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 1 "Жітіқара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9035 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жітіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін оны Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі Н. Утегенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жітіқара аудандық сайлау
комиссиясы
Жітіқара ауданы әкімінің
2021 жылғы 26 тамыздағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Жітіқара ауданы әкімінің
2020 жылғы 17 наурыздағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Жітіқара ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 360 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Степной ауылы, Комсомольская көшесі, 4А құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Степной жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Степной ауылының шекарасында.
№ 361 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Тоқтаров ауылдық округі, Тоқтаров ауылы, Школьная көшесі, 1 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Тоқтаров негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Тоқтаров ауылының шекарасында.
№ 362 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Тоқтаров ауылдық округі, Львов ауылы, Токовская көшесі, 5 құрылыс, "Львовский колос" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Львовка ауылының шекарасында.
№ 363 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Чайковский ауылы, Школьная көшесі, 35 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Чайковск жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Чайковский ауылының шекарасында.
№ 364 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Большевик ауылдық округі, Шевченковка ауылы, Советская көшесі, 15 құрылыс, "Жітіқара ауданының Большевик ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты.
Шевченковка ауылының шекарасында.
№ 365 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Пригородный ауылы, Джангильдин көшесі, 14 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Станция негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Пригородный ауылының шекараларында: Мир көшесі, Монтерская көшесі, Жақсы көшесі, Жангелдин көшесі, Орджоникидзе көшесі, Станционная көшесі, Вокзальная көшесі.
№ 366 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Житикаринского района Костанайской области от 17 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Житикаринского района"
Решение акима Житикаринского района Костанайской области от 26 августа 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24196
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Житикаринского района Костанайской области "Об образовании избирательных участков на территории Житикаринского района" от 17 марта 2020 года № 1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9035) следующее изменение:
приложение решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Житикаринского района Костанайской области.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района Н. Утегенов
"СОГЛАСОВАНО"
Житикаринская районная
избирательная комиссия
Приложение
к решению акима
Житикаринского района
от 26 августа 2021 года
№ 2
Приложение
к решению акима
Житикаринского района
от 17 марта 2020 года
№ 1
Избирательные участки на территории Житикаринского района
Избирательный участок № 360
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, село Степное, улица Комсомольская, строение 4А, здание коммунального государственного учреждения "Степная общеобразовательная школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Степное.
Избирательный участок № 361
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Тохтаровский сельский округ, село Тохтарово, улица Школьная, строение 1, здание коммунального государственного учреждения "Тохтаровская основная средняя школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Тохтарово.
Избирательный участок № 362
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Тохтаровский сельский округ, село Львовка, улица Токовская, строение 5, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Львовский колос".
В границах села Львовка.
Избирательный участок № 363
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, село Чайковское, улица Школьная, дом 35, здание коммунального государственного учреждения "Чайковская общеобразовательная школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Чайковское.
Избирательный участок № 364
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Большевистский сельский округ, село Шевченковка, улица Советская, строение 15, здание школы государственного учреждения "Аппарат акима Большевистского сельского округа Житикаринского района".
В границах села Шевченковка.
Избирательный участок № 365
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, село Пригородное, улица Джангильдина, строение 14, здание коммунального государственного учреждения "Станционная основная средняя школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Пригородное: улица Мира, улица Монтерская, улица Жақсы, улица Джангильдина, улица Орджоникидзе, улица Станционная, улица Вокзальная.
Избирательный участок № 366

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Пригородный ауылы, 40 лет Победы көшесі, 1 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Пригородный жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Пригородное ауылының шекараларында: Титов көшесі, Химиков көшесі, 1 Май көшесі, Алтынсарин көшесі, Достоевский көшесі, Плеханов көшесі, Волынов көшесі, Бейбітшілік көшесі, Дорожная көшесі, Жеңістің 40 жылдығы көшесі, Дачная көшесі, Герцен көшесі, Баймағамбетов көшесі, Целинная көшесі, Толстой көшесі, Молодежная көшесі, ВЛКСМ 50 жыл көшесі, Жданов көшесі, Колесниченко көшесі, Автомобилистов көшесі, Куйбышев көшесі, Энгельс көшесі, Степная көшесі, Строителей көшесі, Фестивальная көшесі, Транспортная, Элеваторная көшесі.
№ 367 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Ырсай ауылы, Школьная көшесі, 19 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Ырсай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Ырсай ауылының шекарасында.
№ 368 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6 шағын ауданы, 32 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің № 12 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: 6 шағын ауданы, 1-14 үйлері.
№ 369 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6 шағын ауданы, 54 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: 6 шағын ауданы, 15-63 үйлері, 11 шағын ауданы, 27, 28, 30, 32 үйлері.
№ 370 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Ахмет Байтурсинов көшесі, 25 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: Кеңсай шағын ауданы, 7 шағын ауданы, 6 шағын ауданы, 69-123 үйлері.
№ 371 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 11 шағын ауданы, 35 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, село Пригородное, улица 40 лет Победы, строение 1, здание коммунального государственного учреждения "Пригородная общеобразовательная школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Пригородное: улица Титова, улица Химиков, улица 1 Мая, улица Алтынсарина, улица Достоевского, улица Плеханова, улица Волынова, улица Бейбітшілік, улица Дорожная, улица 40 лет Победы, улица Дачная, улица Герцена, улица Баймагамбетова, улица Целинная, улица Толстого, улица Молодежная, улица 50 лет ВЛКСМ, улица Жданова, улица Колесниченко, улица Автомобилистов, улица Куйбышева, улица Энгельса, улица Степная, улица Строителей, улица Фестивальная, улица Транспортная, улица Элеваторная.
Избирательный участок № 367
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, село Ырсай, улица Школьная, строение 19, здание коммунального государственного учреждения "Ырсайская основная средняя школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Ырсай.
Избирательный участок № 368
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, микрорайон 6, строение 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12 отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: 6 микрорайон, дома 1-14.
Избирательный участок № 369
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, микрорайон 6, дом 54, здание коммунального государственного казенного предприятия "Житикаринский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: 6 микрорайон, дома 15-63, 11 микрорайон, дома 27, 28, 30, 32.
Избирательный участок № 370
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, улица Ахмета Байтурсинова, дом 25, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: микрорайон Кенсай, 7 микрорайон, 6 микрорайон, дома 69-123.
Избирательный участок № 371
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, микрорайон 11, строение 35, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.

Жітіқара қаласының шекараларында: Айнабұлақ шағын ауданы, Ахмет Байтұрсынов көшесі, Дружба шағын ауданы, 11 шағын ауданы, 1-11, 31, 33, 34-56 үйлері.
№ 372 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 5 шағын ауданы, 14Б құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Мұса Шожанов атындағы № 2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: 11 шағын ауданы, 29 үй, Зинатулла Зулхаиров көшесі, Әуежай ауданының көшесі, 5в шағын ауданы, 5 шағын ауданы, 108-392 үйлері.
№ 373 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Школьная көшесі, 23 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің № 1 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: Асбестовая көшесі, Буровиков көшесі, Геологтар көшесі, Шахтерлер көшесі, 30 лет ВЛКСМ көшесі, Парковая көшесі, Октябрьская көшесі, Советская көшесі, Школьная көшесі, Строителей көшесі, Қазақстанның 40 жылдығы көшесі, Горная көшесі, Клубная көшесі, Приречная көшесі, Рабочийкрестьянская көшесі, Красногвардейская көшесі, Металлургтер көшесі, Жамбыл көшесі, 8 март көшесі, Амангелді көшесі.
№ 374 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Кирзавод көшесі, 1А үй, "Комаровское тау-кен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекарасында: Кирзавод көшесі.
№ 375 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 3 шағын ауданы, 10 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің № 10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: Набережная көшесі, Жастар көшесі, Первомайская көшесі, Спартак көшесі, Трудовая көшесі, Комсомольская көшесі, Чапаев көшесі, Фрунзе көшесі, Горняк көшесі, Пионерская көшесі, Киров көшесі, Железнодорожная көшесі, Чернаткин көшесі, Таран көшесі, Бірлік көшесі.
№ 376 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 3 шағын ауданы, 10 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің № 10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: Желтоқсан шағын ауданы, 3 шағын ауданы, 3а шағын ауданы, 5а шағын ауданы, 12 шағын ауданы, 13 шағын ауданы, Досқали Асымбаев көшесі, Чайковский көшесі, 9 май көшесі, Щорс көшесі, Лермонтов көшесі, Бейімбет Майлин көшесі, Егор Хачин көшесі, Павлов көшесі, Кооперативная көшесі, Жібек жолы көшесі, В.И. Ленин көшесі, Карл Маркс көшесі, Гоголь көшесі, Обаған көшесі, Пушкин көшесі.
№ 377 сайлау учаскесі

В границах города Житикары: микрорайон Айнабулак, улица Ахмета Байтурсинова, микрорайон Дружба, 11 микрорайон, дома 1-11, 31, 33, 34-56.
Избирательный участок № 372
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, микрорайон 5, строение 14Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 имени Мусы Шожанова отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: 11 микрорайон, дом 29, улица Зинатуллы Зулхаирова, улица район Аэропорта, 5в микрорайон, 5 микрорайон, дома 108-392.
Избирательный участок № 373
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, улица Школьная, дом 23, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 1 отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: улица Асбестовая, улица Буровиков, улица Геологов, улица Шахтеров, улица 30 лет ВЛКСМ, улица Парковая, улица Октябрьская, улица Советская, улица Школьная, улица Строителей, улица 40 летие Казахстана, улица Горная, улица Клубная, улица Приречная, улица Рабочекрестьянская, улица Красногвардейская, улица Металлургов, улица Джамбула, улица 8 марта, улица Амангельды.
Избирательный участок № 374
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, улица Кирзавод, дом 1А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Комаровское горное предприятие".
В границах города Житикары: улица Кирзавод.
Избирательный участок № 375
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, микрорайон 3, строение 10, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10 отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: улица Набережная, улица Молодежи, улица Первомайская, улица Спартака, улица Трудовая, улица Комсомольская, улица Чапаева, улица Фрунзе, улица Горняк, улица Пионерская, улица Кирова, улица Железнодорожная, улица Чернаткина, улица Тарана, улица Бірлік.
Избирательный участок № 376
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, микрорайон 3, строение 10, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10 отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: микрорайон Желтоксан, 3 микрорайон, 3а микрорайон, 5а микрорайон, 12 микрорайон, 13 микрорайон, улица Доскали Асымбаева, улица Чайковского, улица 9 Мая, улица Щорса, улица Лермонтова, улица Бейимбета Майлина, улица Егора Хачина, улица Павлова, улица Кооперативная, улица Жибек жолы, улица В.И. Ленина, улица Карла Маркса, улица Гоголя, улица Убаганская, улица Пушкина.
Избирательный участок № 377

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 2 шағын ауданы, 25 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Естай Есжанов атындағы № 9 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: Кең дала көшесі, Бәйтерек көшесі, Новая көшесі, 3 Интернационал көшесі, Партизан көшесі, 1 шағын ауданы, 2 шағын ауданы, 5 шағын ауданы, 1-107а үйлері.
№ 378 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 4 шағын ауданы, 27 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің № 4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: 4 шағын ауданы.
№ 379 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Тоқтаров ауылдық округі, УК 161/3 мекемесінің аумағы, 1 ғимарат, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "УК-161/3 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. УК 161/3 мекемесінің аумағы.
№ 6697 әскери бөлімінің шекарасында.
№ 380 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Павлов көшесі, 9 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жітіқара аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жітіқара аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының шекарасында.
№ 381 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 11 шағын ауданы, 35 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жітіқара қаласының шекараларында: 11 шағын ауданы, 12-26 г үйлері.
№ 382 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Большевик ауылдық округі, Тургенов ауылы, Целинная көшесі, 14А құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Большевик негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Тургеновка ауылының шекарасында.
№ 383 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Большевик ауылдық округі, Құсақан ауылы, Центральная көшесі, 14А құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Қосақан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Қосақан ауылының шекарасында.
№ 384 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Мүктікөл ауылдық округі, Волгоград ауылы, Производственная көшесі, 69 үй.
Волгоград ауылының шекарасында.
№ 385 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Большевик ауылдық округі, Хозрет ауылы, "Атыгай Голд Майнинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 1 ғимараты.
Шаруашылық және Тасыбай ауылдарының шекарасында.
№ 386 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Аққарға ауылы, Комсомольская көшесі, 1 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Аққарға бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Аққарға ауылының шекарасында.
№ 387 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Забелов ауылы, Комсомольская көшесі, 49А құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Забелов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Забеловка ауылының шекарасында.
№ 388 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Приречный ауылы, Школьная көшесі, 1А құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Красноармейск негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Приречный ауылының шекарасында.
№ 389 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Милютин ауылы, Школьная көшесі, 1 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Милютин жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Милютин ауылының шекарасында.
№ 390 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Мүктікөл ауылдық округі, Мүктікөл ауылы, Ленин көшесі, 6 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Мүктікөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Мүктікөл ауылының шекарасында.
№ 391 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Мүктікөл ауылдық округі, Тимирязев ауылы, Ленин көшесі, 2А құрылыс. "Жітіқара ауданының Мүктікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мектеп ғимараты.
Тимирязев ауылының шекарасында.

Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, микрорайон 2, строение 25, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9 имени Естая Есжанова отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: улица Кең дала, улица Бәйтерек, улица Новая, улица 3 Интернационал, улица Партизанская, 1 микрорайон, 2 микрорайон, 5 микрорайон, дома 1-107А.
Избирательный участок № 378
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, микрорайон 4, строение 27, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: 4 микрорайон.
Избирательный участок № 379
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Тохтаровский сельский округ, территория Учреждение УК 161/3, здание 1 республиканского государственного учреждения "Учреждение УК-161/3" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
В границах войсковой части № 6697.
Избирательный участок № 380
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, улица Павлова, строение 9, здание коммунального государственного предприятия "Житикаринская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
В границах коммунального государственного предприятия "Житикаринская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 381
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, микрорайон 11, строение 35, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах города Житикары: 11 микрорайон, дома 12-26Г.
Избирательный участок № 382
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Большевистский сельский округ, село Тургеновка, улица Целинная, строение 14А, здание коммунального государственного учреждения "Большевистская основная средняя школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Тургеновка.
Избирательный участок № 383
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Большевистский сельский округ, село Кусакан, улица Центральная, строение 14А, здание коммунального государственного учреждения "Кусаканская начальная школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Кусакан.
Избирательный участок № 384
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Муктикольский сельский округ, село Волгоградское, улица Производственная, дом 69.
В границах села Волгоградское.
Избирательный участок № 385
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Большевистский сельский округ, село Хозрет, здание 1 товарищества с ограниченной ответственностью "Атыгай Голд Майнинг".
В границах сел Хозрет и Тасыбай.
Избирательный участок № 386
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, село Аккарга, улица Комсомольская, строение 1, здание коммунального государственного учреждения "Аккаргинская начальная школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Аккарга.
Избирательный участок № 387
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, село Забеловка, улица Комсомольская, строение 49А, здание коммунального государственного учреждения "Забеловская общеобразовательная школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Забеловка.
Избирательный участок № 388
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, село Приречное, улица Школьная, строение 1А, здание коммунального государственного учреждения "Красноармейская основная средняя школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Приречное.
Избирательный участок № 389
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, село Милютинка, улица Школьная, строение 1, здание коммунального государственного учреждения "Милютинская общеобразовательная школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Милютинка.
Избирательный участок № 390
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Муктикольский сельский округ, село Муктиколь, улица Ленина, строение 6, здание коммунального государственного учреждения "Муктикольская начальная школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
В границах села Муктиколь.
Избирательный участок № 391
Местонахождение участка: Костанайская область, Житикаринский район, Муктикольский сельский округ, село Тимирязево, улица Ленина, строение 2А, задание школы государственного учреждения "Аппарат акима Муктикольского сельского округа".
В границах села Тимирязево.