Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 458 "Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 78 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25168 болып тіркелді
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 458 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9674) болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 143 484,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 674 374,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 14 387,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2 425 523,4 мың теңге;
2) шығындар – 6 176 765,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 311 525,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 318 021,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 496,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 29 700,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -374 506,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374 506,7 мың теңге.";
10-тармақтың 5), 6), 15) тармақшалары алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 458 "О районном бюджете Житикаринского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 ноября 2021 года № 78. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25168
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 458 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9674) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6 143 484,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 674 374,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 29 200,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 387,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 425 523,4 тысячи тенге;
2) затраты – 6 176 765,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 311 525,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 318 021,7 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 496,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 29 700,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -374 506,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374 506,7 тысяч тенге.";
подпункты 5), 6), 15) пункта 10 исключить;
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

28676,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28676,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
210140,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
210140,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31991,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6902,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
171247,0
02
Қорғаныс
12144,0
1
Әскери мұқтаждар
10740,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10740,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10740,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1404,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1404,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1187,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
217,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9096,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
9096,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9096,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9096,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
391100,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
32624,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32624,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32624,0
2
Әлеуметтiк көмек
309749,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
309749,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61389,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30518,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69819,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3931,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70078,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
34240,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

28676,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
28676,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
210140,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
210140,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
31991,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6902,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
171247,0
02
Оборона
12144,0
1
Военные нужды
10740,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10740,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10740,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1404,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1404,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1187,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
217,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9096,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
9096,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9096,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9096,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
391100,0
1
Социальное обеспечение
32624,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32624,0
005
Государственная адресная социальная помощь
32624,0
2
Социальная помощь
309749,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
309749,0
002
Программа занятости
61389,0
006
Оказание жилищной помощи
30518,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69819,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3931,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70078,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
34240,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида