Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 9716 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына сәйкес Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" мемлекеттік мекемесіне "Солтүстік Қазақстан - Актөбе облысы" (әуе желісі - 500 киловольт Жітіқара - Өлке) объектісі бойынша өңіраралық электр таратудың желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округі Львов ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,1995 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпке сәйкес "Жітіқара ауданының Тоқтаров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі қамтамасыз етсін:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоқтаров ауылдық округінің әкімі А. Жусупов

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Тохтаровского сельского округа Житикаринского района Костанайской области от 13 января 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2021 года № 9716
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, аким Тохтаровского сельского округа Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Министерство энергетики Республики Казахстан" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации межрегиональной линии электропередач "Северный Казахстан - Актюбинская область" (воздушная линия – 500 киловольт Житикара – Ульке) на земельный участок общей площадью 0,1995 гектар, расположенный на территории села Львовка Тохтаровского сельского округа Житикаринского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тохтаровского сельского округа Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тохтаровского сельского округа А. Жусупов