Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 411 "Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 33 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 9882 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 411, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9677 болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 632 530,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 995 510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 367,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 632 183,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 658 409,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 70 534,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 87 510,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 16 976,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58 969,5 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 58 969,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -155 382, 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 155 382,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Куламбаева
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 411 "О районном бюджете Камыстинского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23 апреля 2021 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 апреля 2021 года № 9882. Прекращено действие в связи с истечением срока
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 411, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9677 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 632 530,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 995 510,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 367,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 470,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 632 183,5 тысячи тенге;
2) затраты – 2 658 409,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 534,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 510,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 976,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58 969,5 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 58 969,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 155 382,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 155 382,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Куламбаева
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение
к решению маслихата