"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 1 әкімнің шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 тамызда № 23962 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қарабалық ауданы әкімінің 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9847 болып тіркеленген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімінің Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Р. Халыков

О признании утратившим силу решения акима от 1 апреля 2021 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Карабалыкского района Костанайской области от 5 августа 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2021 года № 23962
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Карабалыкского района от 1 апреля 2021 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9847).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабалыкского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Р. Халыков