Қарасу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 ақпандағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 37 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 тамыздағы № 124 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24114 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 ақпандағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6910 болып тіркелген) № 37 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарасу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі В. Радченко

О признании утратившим силу постановления акимата Карасуского района от 17 февраля 2017 года № 37 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 19 августа 2021 года № 124. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24114
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасуского района от 17 февраля 2017 года № 37 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6910).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карасуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района В. Радченко